Gerjan Puttenstein en Hermen van de Schootbrugge clubkampioenen 2013
WEZEP - Op de Clubkampioenschappen van TTV Bosman Wezep zijn Hermen van de Schootbrugge (senioren) en Gerjan Puttenstein (jeugd) eerste geworden.
Bij de senioren bleef het lange tijd erg spannend wie er met de prijs naar huis zou gaan. Met nog twee rondes te spelen hadden Ronald van Unen, Hermen van de Schootbrugge en Emile Mensink allemaal nog geen wedstrijd verloren. Aangezien de grootste kans was dat Ronald en Hermen tegen elkaar in de finale zouden komen, werden eerst de wedstrijden tussen Ronald en Emile én de wedstrijd tussen Hermen en Emile gespeeld. Wat verwacht werd gebeurde, want Ronald en Hermen wisten allebei van Emile te winnen. De twee finalisten waren bekend: Ronald en Hermen. Hermen kwam op een 0-2 voorsprong en Ronald wist de stand naar 1-2 te brengen, maar Hermen trok in de vierde set de winst naar zich toe en mag zich, nadat hij in 2005 en 2006 bij de jeugd won, voor de eerste keer clubkampioen van de senioren noemen.
Bekijk hier de fotoimpressie
Bekijk hier de sfeerimpressie op Youtube
Bekijk de finale wedstrijd van de senioren op Youtube
Bekijk de finalewedstrijd van de junioren op Youtube
Gerjan neemt de wisslebeker in ontvangst
Bij de jeugd ging veel tegen de verwachtingen in. Velen hadden verwacht dat Eljakim Doorneweerd eerste zou worden en dan zouden Julian Plette , Gerjan Puttenstein en Johan Bosman strijden voor plek 2 en 3. Alles liep volgens verwachting tót de wedstrijd Eljakim - Julian. Deze wedstrijd werd verrassend met 0-3 gewonnen door Julian en daarmee was het zeker dat Eljakim zijn eerste plaats niet kon prolongeren. De laatste wedstrijd werd gespeeld tussen Eljakim en Gerjan. Gerjan kwam op 0-1 voorsprong, maar de set daarna ging, na veel netballen naar Eljakim. Gerjan wilde kosten wat het kost de stand op 1-2 zetten en slaagde daar ook in. Julian was in spanning, want op het moment dat Eljakim de wedstrijd zou winnen, zou Julian eerste worden. Julian had weer hoop nadat Eljakim die vierde set naar zich toe trok. De laatste set was allesbepalend en Gerjan kwam op 4-7 voorsprong. Eljakim wist de stand weer naar 7-7 om te buigen, maar uiteindelijk ging de set met 8-11 naar Gerjan. Gerjan mocht hiermee de eerste prijs in ontvangst nemen. Julian ontving de tweede prijs en Eljakim eindigde, zoals hij het zelf zegt, op een voor hem 'beschamende' derde plek.
Ronald van Unen, Hermen van de Schootbrugge en Emile Mensink
's Avonds gingen de tafeltennissers gezellig barbecueën. Dit was een gezellige avond en er mag gesproken worden van een zeer geslaagde dag!
Tweet




